Manipulačný výrobný pracovník vo výrobe

Mám záujem

Miesto práce

Automobilová, Zavar

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

747€ + odmeny / 378€ + odmeny

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezečovanie výroby automobilov z hľadiska kvality, množstva a času
  • uskutočňovanie výrobných operácií na svojom pracovnom úseku
  • zabezpečovanie čistoty na svojom pracovnom mieste
  • dodržiavanie pracovného cyklu, bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov

  • najmodernejšie technológie prevádzok
  • stabilné zamestnanie aj počas krízy
  • karierný rast
  • 13. plat
  • príplatky za prácu nadčas + stravný lístok 3,60€
  • zabezpečené stravovanie vo výške 0,90€/ deň
  • zabezpečené ubytovanie
  • príspevok na dopravu aj ubytovanie od 3 mesiaca
  • 2 týždne celozávodná dovolenka

  • pred nástupom do zamestnania sa robí vstupná lekárska prehliadka v prípade záujmu si treba doniesť aj zdravotnú kartu/ podrobný výpis zo zdravotnej dokumentácie
  • práca vhodná pre mužov, ženy aj páry

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient zameraný na automobilový priemysel, výroba a distribúcia áut do celého sveta

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • komunikatívnosť, ochota pracovať na zmeny, práca v kolektíve
  • odolnosť voči stresu, spoľahlivá dochádzka
  • ochota učiť sa novým veciam a manuálna zručnosť
  • dobrá fyzická kondícia, 100% zdravotný stav

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3466823   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   747€ + odmeny / 378€ + odmeny