Zarábaj 1000€ ako operátor/ka výroby v Bratislave

Manuvia, a. s.

Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
810€ + 190€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnaj sa u nás ako operátor výroby a získaj atraktívny plat 1000€ a množstvo bonusov. Využi príležitosť jednoduchej práce v automatizovanej výrobnej hale v Bratislave. Navyše ti zabezpečíme ubytovanie aj príspevok na dopravu. Neváhaj a kontaktuj nás ešte dnes.

Čo bude vašou náplňou práce?
- montáž komponentov do áut prestížnych značiek ako BMW, Porsche, Audi, Škoda, Volkswagen
- jednoduché práce spojené s kompletizáciou produktov

Čo vám ponúkame?
- zaujímavé finančné ohodnotenie 1000 €
- príspevok na dopravu vo výške 50€ - 70€
- zabezpečené ubytovanie pre vás, pokiaľ bývate ďalej ako 80 km
- príspevok na stravu v hodnote 4,50€/zmena
- výkonnostný bonus až 100€
- základná zložka mzdy 810€
- možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni
- vysoké príplatky za nočné zmeny, nadčasy, sviatky
- odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca
- balík vitamínov
- vianočný balíček
- nefajčiarsky príspevok 10€/mesiac

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Leader v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Čo od vás požadujeme?
výborný zdravotný stav
skúsenosti z podobnej pracovnej pozície aspoň po dobu pol roka
minimálne stredoškolské vzdelanie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3465805  Dátum zverejnenia: 8.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 810€ + 190€ bonusy a príplatky