Predavač do maloobchodnej predajne v Bratislave

Mám záujem

Miesto práce

Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 Eur a príplatky až 200 Eur

Termín nástupu

Ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce na pozícii Predavač bude:
  • profesionálny prístup k zákazníkom/pozdrav, úsmev, ústretovosť/
  • aktívny predaj ponúkaného tovaru
  • poskytovanie informácií o tovare
  • pomoc pri výbere tovaru
  • riešenie sťažnosti a reklamácii zákazníkov o procesovanie platieb pokladňou /hotovostné a bezhotovostné operácie/
  • práca s hotovosťou, ceninami, služby pre zákazníkov podľa zmlúv zamestnávateľa/lístky MHD, zloženky, vernostný program Lyoness, kredit do mobilov, TIPOS, SINOT TIP/
  • zodpovednosť za hotovosť v pokladni, denná uzávierka pokladne, odvod hotovosti zamestnávateľovi
  • objednávanie tovaru
  • preberanie tovaru/kontrola s DL/
  • dokladanie tovaru
  • kontrola záruk
  • výroba čerstvého tovaru
  • kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru
  • zodpovednosť za odpisy
  • kontrola správneho označenia tovaru a ceny
  • administratívna činnosť spojená s predajom/objednávky, príjemky v systéme/
  • udržiavanie čistoty a poriadku v predajni
  • účasť na inventarizácií predajne
  • dodržiavanie interných predpisov spoločnosti
  • pomoc pri zaúčaní nových zamestnancov, podľa pokynu nadriadených

Prevádzky sú dvojzmenné - ranná a poobedná zmena a 2- krát do týždňa vychádza nočná zmena.

  • stabilné zamestnanie, v novej rozvíjajúcej sa slovenskej spoločnosti
  • perspektíva karierného rastu
  • odborné vzdelávanie podľa pracovnej pozície
  • príjemné pracovné prostredie
  • pracovné oblečenie
  • stravné lístky v hodnote nad rámec zákona 3,8 EUR
  • dochádzková odmena /mesačne/ 60 EUR
  • príspevok na cestovné /mesačne/ 13,5 EUR
  • odmena za prácu v nedeľu, nad rámec zákona
  • výkonnostné prémie /mesačné/ 100 EUR+ vernostné prémie /ročne/
  • poukážka na nákup tovaru /kvartálne/ 20 EUR
  • príspevok pri sobáši a narodení dieťaťa
  • rekondičné voľno
  • navyše jeden deň voľna k rodinným udalostiam
  • sezónne zamestnanecké balíčky /Vianoce, Veľká noc, Mikuláš/
  • Multi Sport karta
  • firemné akcie a hry
  • zľava na kávu pre zamestnancov
  • zľava na menu pre zamestnancov

V prípade záujmu o túto pozíciu mi prosím zašlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected] Vopred Vám všetkým ďakujem za spoluprácu a záujem. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov spĺňajúcich kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Náš klient predstavuje formát maloobchodných, rýchlo sa rozvíjajúcich sieti potravín. Jeho hlavným cieľom je kvalita a čerstvosť potravín, moderný dizajn predajní a priateľský prístup personálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3464927   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 Eur a príplatky až 200 Eur