Získaj stabilnú prácu operátora výroby s platom 1000€

Mám záujem

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

810€ + 190€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž stropných zariadení do automobilov
jednoduchá pracovná činnosť v automatizovanej hale
dodržiavanie pravidiel výroby

vysoký plat 1000€
príspevok na dopravu až do výšky 70€
zabezpečené ubytovanie
výkonnostný bonus 100€
základná zložka mzdy 810€
nefajčiarsky príspevok
zabezpečené ubytovanie pre ľudí, ktorí dochádzajú viac ako 80 km
vitamínový balík raz ročne
možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder v automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3464641   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   810€ + 190€ bonusy a príplatky