Práca operátora výroby s platom 1 015€ a ubytovaním zdarma

Mám záujem

Miesto práce

Nitra

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

790€ + 225 bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naštartujte kariéru v automobilovom priemysle! Ponúkame vám jednoduchú a stabilnú prácu operátora výroby u prestížnej značky, ktorá sa zameriava na výrobu sedačiek pre špičkové automobily. K nej vám navyše poskytneme stabilný zárobok s možnosťou bonusov a príplatkov, ubytovanie a dopravu zadarmo a ďalšie výhody. Začať môžete aj bez predošlej praxe!
Náplňou vašej práce bude:
kompletizácia sedačiek pre luxusné automobily
stanete sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku

Ponúkame:
atraktívny plat a možnosť zarobiť 1 015€
stabilnú prácu aj bez predošlej praxe
ubytovanie zdarma
dopravu zdarma do ČR aj na miesto práce
základná mzda 790€
atraktívne a čisté moderné prostredie
možnosť zarobiť si viac vďaka bonusom a nadčasom
stravovanie v závodnej jedálni – nárok na jedno teplé jedlo po každej zmene zadarmo

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Líder v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

EXPRESS PEOPLE, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3443635   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   790€ + 225 bonusy a príplatky