Teamleader v Call centre

Mám záujem

Miesto práce

Košice

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 € + 400€ bonusy (možná dohoda)

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste tímový hráč so zmyslom pre efektívnu prácu? Komunikácia je vašou silnou stránkou a máte prax v manažovaní malého kolektívu? Dokážete správne motivovať ľudí k lepším výkonom? Pridajte sa k tímu medzinárodnej personálnej agentúry ako teamleader pre Call Centrum.

Čo bude vašou úlohou?
Viesť tím náborárov – organizovať, plánovať, kontrolovať ich plnenie úloh
Vyhľadávať nové zdroje a možnosti náboru zamestnancov
Analyzovať správanie kandidátov a aplikovať tieto poznatky v praxi
Zodpovedať za plnenie objednávok pre klientov na nábore dočasne pridelených zamestnancov pre všetky projekty na Slovensku a v Česku
Sledovať, vyhodnocovať a zlepšovať výsledky tímu
Aktívne vyhľadávať a realizovať vlastné nápady, ktoré vedú k zvýšeniu efektivity práce

Čo vám ponúkame?
Motivačné finančné ohodnotenie 700 € základná mzda + 400€ osobné ohodnotenie
Príjemné pracovné prostredie v centre Košíc
Mobilný telefón a notebook
Priateľský tím kolegov
Priestor pre sebarealizáciu
Kompletné zaškolenie
Príležitosť kariérne rásť a vzdelávať sa
Pravidelné teambuildingy
Zázemie personálnej agentúry s 20-ročnou tradícou, ktorá funguje v 6 krajinách strednej Európy (v Česku, Poľsku, Rumunsku, Srbsku, Maďarsku a na Ukrajine)
Školenia, workshopy a možnosť pracovať na svojich komunikačných a manažérskych zručnostiach
Priestor cestovať a navštíviť najväčšie automobilové výroby na Slovensku a v Česku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky, pričom popri ponúkaní práce na plný úväzok sa zameriava aj na poskytovanie brigád a sezónnych prác. EXPRESS PEOPLE, s.r.o. okrem práce zabezpečuje aj dopravu na pracovisko, ubytovanie, zaškolenie a koordinátora pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Čo od vás očakávame?
Vynikajúce komunikačné a riadiace zručnosti
Vysoké pracovné nasadenie
Tímového ducha a zároveň schopnosť samostatnej práce
Aktívny a cieľavedomý prístup k práci
Orientáciu na výsledky a výkon tímu náborárov
Zodpovednosť a strategické myslenie
Efektivitu a vyhľadávanie riešení
Požadujeme od vás:
Prax na podobnej pozícii aspoň 2 roky
Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
Znalosť MS Office na úrovni používateľa
Chuť rozvíjať seba aj svoj tím

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3404216   Dátum zverejnenia: 27.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 € + 400€ bonusy (možná dohoda)