Zoraďovač - Nitra

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
31.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
735+185+ostatné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zoraďovanie nástrojov podľa plánu, znalosť operačno kontrolných návodiek, vypisovanie predpísaných tlačív, kontrola kvality výrobkov, zodpovedá za kvalitu vyrobenia prvého kusa, za dodržiavanie technologických predpisov, BOZP a používanie ochranných pomôcok, v prípade zistenia nezhodného výrobku zodpovedá za okamžité zastavenie výroby

práca na úplny úvazok
možnosť ubytovania
práca na smeny 4
nástup ihneď

Informácie o výberovom konaní

prax v danej oblasti
preukaz viazača bremien
žeriavnicky preukaz
preukaz vzv

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

preukaz vzv

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3400852  Dátum zverejnenia: 12.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 735+185+ostatné príplatky