Čašník v lukratívnom rezorte na Liptove

Mám záujem

Miesto práce

Liptovská Osada

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

920 Eur

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prípravné práce pred začatím prevádzky
  • obsluha hosťa, komunikácia s hosťom
  • príjem objednávky, práca s ordermanom a registračnou pokladňou, zúčtovanie hosťa
  • jednoduchá a zložitá obsluha hosťa
  • debarasovanie
  • úprava stola, baru, barového inventáru
  • obsluha výčapného zariadenia, servis piva
  • príprava kávy, servis kávy
  • príprava miešaných nápojov, smoothie a čerstvých ovocných a zeleninových štiav
  • servis vína
  • aktívny predaj a odporúčanie ponúkaných jedál a nápojov hosťovi
  • riešenie a vybavovanie požiadaviek klienta
  • práce po skončení prevádzky
  • inventúra a inventarizácia
  • sledovanie skladového hospodárstva
  • príjem a výdaj surovín a tovaru na sklad a zo skladu
  • príprava akcií a slávností
  • komunikácia s ostatnými výdajnými strediskami

Pracovná doba: dlhý a krátky týždeň +hod navyše podľa potreby nadčas.

  • zamestnanie na trvalý pracovný pomer v perspektívnej spoločnosti, v príjemnom horskom prostredí Liptova
  • výhodné platové podmienky, osobné ohodnotenie a navýšenie mzdy v závislosti od odbornosti, profesionality a kvality vykonanej práce
  • mladý a dynamický tím
  • možnosť kariérneho postupu v rámci rozvíjajúceho sa projektu
  • zvýhodnené zamestnanecké stravovanie
  • využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov
  • bezplatné zamestnanecké ubytovanie

V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku mi prosím zašlite svoj životopis na katarina.handzakova@express-people.com. Kontaktovať budem uchádzačov spĺňajúcich všetky kritéria. Ďakujem za spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Našim klientom je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex. Je to výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových aj relaxačných aktivít.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • vyučený v odbore
  • prax v odbore min. 2 roky
  • ak uchádzač nie je vyučený v odbore, požadujeme hygienické minimum a zdravotný preukaz
  • barmanský kurz – výhoda
  • someliérsky kurz – výhoda
  • baristický kurz – výhoda

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3391612   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   920 Eur