Šéfkuchár v lukratívnom rezorte na Liptove

Mám záujem

Miesto práce

Liptovská Osada

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1900 Eur

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontroluje chod výrobného úseku podniku
  • plánuje a implementuje nové procedúry a koncepty, zostavuje menu a jedálne lístky
  • vytvára kalkulácie a normy daného pokrmu/menu/eventu
  • zaisťuje dobré pracovné vzťahy medzi výrobným a odbytovým strediskom
  • zodpovedá za kvalitu a estetiku vyrobených pokrmov
  • navštevuje porady vedenia podniku
  • úzko spolupracuje s F&B managerom
  • spolupracuje s podriadeným personálom na zvýšenie efektívnosti práce
  • zdokonaľuje odborné znalosti podriadeného personálu
  • zaisťuje dodržovanie bezpečnostných a hygienických štandardov podniku, vrátane noriem HACCP
  • je zodpovedný za minimalizáciu strát vo výrobnom úseku
  • vyhodnocuje náklady a výnosy výrobného úseku
  • zostavuje pracovný rozpis podriadeného personálu vrátane plánovania dovoleniek
  • je zodpovedný za činnosť pomocného personálu – upratovanie výrobného strediska
  • je zodpovedný za výber a kvalitu dodávateľov aj dodaného tovaru (váha, počet, kvalita)
  • zaisťuje objednávky surovín potrebných pre výrobu
  • zodpovedá za dodržanie všetkých noriem podniku v danom úseku (technologické postupy výroby jedál)
  • komunikuje s nadriadeným personálom za účelom zvyšovania štandardu poskytovaných služieb
  • zdokonaľuje sa v obore, vzdeláva a inovuje
  • aktívne vyhľadáva možnosti zníženia nákladov a zvýšenia efektívnosti práce podriadeného personálu
  • hodnotí podriadený personál, navrhuje výšku mzdy, poprípade odmeny zamestnancov
  • zodpovedá za výber a dostatočného personálneho obsadenia výrobného úseku
  • pripravuje podklady požadované nadriadeným personálom podniku
  • zodpovedá za inventúru a inventarizáciu

Pracovná doba: zmluva na 8 hod. denne.

  • zamestnanie na trvalý pracovný pomer v perspektívnej spoločnosti, v príjemnom horskom prostredí Liptova
  • výhodné platové podmienky, osobné ohodnotenie a navýšenie mzdy v závislosti od odbornosti, profesionality a kvality vykonanej práce
  • mladý a dynamický tím
  • možnosť kariérneho postupu v rámci rozvíjajúceho sa projektu
  • zvýhodnené zamestnanecké stravovanie
  • využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov
  • bezplatné zamestnanecké ubytovanie

V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku mi prosím zašlite svoj životopis na katarina.handzakova@express-people.com. Kontaktovať budem uchádzačov spĺňajúcich všetky kritéria. Ďakujem za spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Našim klientom je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex. Je to výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových aj relaxačných aktivít.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • prax v odbore min. 10 rokov vo funkcii min 4-5 rokov
  • vyučený v odbore
  • anglický jazyk – aktívne
  • ovládanie skladového systému FoodMan

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3391599   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1900 Eur