Ideálna práca pre mužov, ženy aj páry - plat 900€ a ubytovanie zdarma ( Operátor/ka výroby )

Mám záujem

Miesto práce

Praha, Česko

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

593€ + 310€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zarábaj ako operátor výroby u jednej z najväčších svetových firiem vo výrobe spotrebnej elektroniky . Buď súčasťou tímu, ktorý sa skladá z celkovo viac ako 10 tisíc zamestnancov. Ponúkame ti výkonnostné a dochádzkové bonusy, moderné a čisté pracovné prostredie, zamestnanecké benefity a množstvo ďalších výhod.

Náplň práce:
  • Výroba rádií, autorádií a elektrosúčiastok na výrobných linkách
  • Obsluha strojov – balenie, váženie, kontrola a správne etiketovanie
  • Pravidelná údržba strojov
  • Kontrola kvality výrobkov

Ponúkame:
  • Stabilný zárobok 900 €
  • Výkonnostné a dochádzkové bonusy
  • Ubytovanie a doprava zadarmo
  • Možnosť ubytovať aj páry
  • Príspevok na stravu v závodnej jedálni
  • Základnú zložku mzdy 593€
  • Možnosť získavať skúsenosti aj bez predošlej praxe
  • Čisté a klimatizované pracovné prostredie
  • Pracovné pomôcky a oblečenie
  • Možnosť využiť závodného lekára
  • Zľavy na výrobky značky Panasonic
  • Zvýhodnené vstupenky do Pardubického divadla

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracujte u lídra vo výrobe elektroniky v Českom meste Pardubice.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
  • Minimálne dosiahnuté vzdelanie – základné
  • Dobrá motorika rúk a zručnosť
  • Ochota pracovať 12 hodinové zmeny
  • Chuť pracovať v elektrotechnickom priemysle
  • Základná znalosť anglického jazyka je výhodou, nie však podmienkou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3390270   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   593€ + 310€ bonusy a príplatky