Operátor/ka výroby v Prešove, pohovor každú stredu v Krompachoch(reštaurácia Galéria)

Mám záujem

Miesto práce

Prešov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 2,80€ / hodina + dochádzkový bonus (denný a mesačný) a výkonnostný bonus

Termín nástupu

Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha výrobných liniek, montáž komponentov, kusová výroba s dôrazom na manuálnu zručnosť
Dlhodobá práca v moderných a klimtizovaných priestoroch s perspektívou osobného rastu.

Doprava zabezpečená zo smerov Bardejov a Michalovce
Mesačné odmeny za výkon
Dochádzkový bonus
Príplatky za prácu nadčas, v noci, vo sviatok
Dlhodobá práca na TPP (pracovnú zmluvu)
Stravné lístky
Možnosť kariérneho rastu
Priamo v Prešove, dobrá dostupnosť
STAČÍ NÁS PREZVONIŤ A MY VÁM ZAVOLÁME

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť,
chuť pracovať,
ochota pracovať na zmeny,
zodpovednosť,
nástup ihneď,
prax vo výrobe výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner s. r. o.
Duchnovičovo námestie 1
080 01 Prešov
ID: 3383883   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 2,80€ / hodina + dochádzkový bonus (denný a mesačný) a výkonnostný bonus