Zarábajte na brigáde v automobilke 4,43€/hod. + bonusy ( Operátor/ka výroby )

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4,43€/hod + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných mužov, ktorí si chcú privyrobiť na brigáde v automobilke. Počas troch mesiacov (jún až august) máte možnosť zlepšiť svoj príjem a získať aj ďalšie benefity. Práca je vhodná aj pre študentov od 18 rokov.

Obsadzujeme 2 pozície:
- VYFUKOVANIE
- 12 hodinové zmeny (denná-nočná-2 dni voľna, alebo denná-nočná-voľno a voľné víkendy)
- MONTÁŽ
- práca na 8 hodinové alebo 12 hodinové zmeny
- náplňou práce je montáž a zakladanie komponentov do plastových nádrží

VYFUKOVANIE
- 4,43€/hod. základ + 25€ bonus za vyfukovanie + 80€ bonus za výkon + 170€ bonus za dochádzku
- stravný lístok v hodnote 3,40€ za každú odpracovanú zmenu
- doprava do práce zadarmo na určenej trase
- možnosť poskytnúť ubytovanie za symbolický príplatok 50 - 70€

MONTÁŽ:
- 4,15€/hod. + 80€ bonus za výkon + 170€ bonus za dochádzku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Líder vo výrobe automobilových doplnkov v Lozorne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodné aj pre študentov od 18 rokov.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3360966  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,43€/hod + bonusy