Pracovník/čka logistiky

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Robotnícka 1, 017 01 Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
506,22 €/mesačne + variabilná zložka spolu až do výšky 750 €/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon medzioperačnej prepravy dielov pomocou ručného vozíka,
- obsluha zariadení podľa návodu na obsluhu a podľa bezpečnostných predpisov,
- vykonávanie pridelenej práce nadriadeným pri výrobe dverí do áut,
- hlásenie chýb a nezhodných výrobkov.

- 3 zmenná prevádzka,
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu,
- príplatky za nočné, sviatky, víkendy, nadčasy,
- dochádkový bonus 20 Eur/mesiac,
- príspevok na dopravu 10 Eur/mesiac,
- príspevok na pranie pracovného oblečenia 20 Eur/polrok,
- kvartálne odmeny.

Prosím nezabudnite uviesť v životopise Vaše tel. číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba dverí do áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vo výrobnom podniku výhodou,
- manuálna zručnosť,
- ochota učiť sa nové veci,
- zodpovednosť,
- ochota pracovať na zmeny.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3343432  Dátum zverejnenia: 19.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 506,22 €/mesačne + variabilná zložka spolu až do výšky 750 €/mesačne