Vodič VZV do Senca, dlhodobá práca, zabezpečené ubytovanie bezplatne

Mám záujem

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 € + príplatky + benefity

Termín nástupu

ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie zaskladnenia, vyskladnenia, transportu materiálu
Zásobovanie liniek.

Miesto výkonu práce: Senec

Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.
Hlavný pracovný pomer.
Platové ohodnotenie 700€ + príplatky + benefity,
Stravné lístky v hodnote 3,60 eura.
Práca na 3 zmeny.
Zabezpečené ubytovanie zdarma.
Starostlivosť koordinátora.

Informácie o výberovom konaní

Pred nástupom je potrebné absolvovať pohovor.
Na termíne pohovoru sa dohodneme telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť sa zaoberá dopravou a jej obchodná činnosť sa prejavuje v oblasti dopravy, skladovania a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3333362   Dátum zverejnenia: 20.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 € + príplatky + benefity