Práca operátora s ubytovaním, plat 1 100€!

Manuvia, a. s.

Česko, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Prešov, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1 100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete stabilnú prácu s dobrým platom a množstvom bonusov? Pracujte v stredných Čechách pre jednu z najväčších automobiliek sveta! Express People práve teraz otvára nové pozície v lisovni, zvarovni, lakovni, kontrole kvality, logistike a na finálnej montáži. Nástup možný aj bez praxe!

Náplň práce:
Možnosť pracovať na rôznych úsekoch – lisovňa, zvarovňa, lakovňa, finálna montáž, logistika, kontrola kvality
montáž dielov automobilov pri výrobnej linke
kontrola kvality produkcie

atraktívny zárobok až do 1 100€
voľné víkendy
5 týždňov dovolenky
Možnosť získať skvelé zamestnanie aj bez predošlej praxe
Garantovaný 13. plat vyplácaný trikrát ročne
Výkonnostný a dochádzkový bonus + príplatky za nadčasy
Prácu v modernom a čistom prostredí
Možnosť výberu zálohy už po 1. odpracovanom týždni
Dopravu do ČR zadarmo
Príspevok na ubytovanie
V prípade potreby miesto na ubytovni
Nadštandardnú starostlivosť o zamestnancov – budete môcť využiť posilňovňu či rehabilitácie
Rôzne firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, rodinný deň, športový deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobca automobilov v českom meste Kolín.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volajte ešte dnes na infolinku 02/20 839 500 a zarábajte už zajtra!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3332986  Dátum zverejnenia: 12.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100€