Elektromontér do čistej haly v Bratislave iba na dennú zmenu a s ubytovaním zadarmo

Mám záujem

Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

atraktívne finančné hodnotenie

Termín nástupu

Ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie montáže skríň a zámočnícku predmontáž podľa výrobných výkresov na určené zákazky
  • práca podľa technických výkresov, špecifikácií a projektovej dokumentácie
  • vykonávanie zapojenia silových a ovládacích vodičov v rozvádzačoch
  • vykonávanie konečnej montáže a úpravy na rozvádzačoch
  • zodpovednosť za správne pripojenie zariadení podľa projektovej dokumentácie
  • dodržiavnie súvisiace platné technické normy.
  • zodpovednosť za dodržiavanie plánovaných hodín
  • zodpovednosť za komunálne náradie a pomôcky pri práci
  • zodpovednosť za majetok a jeho ochranu na pracovisku
  • udržiavanie poriadku na pracovisku
  • prísne dodržiavanie všetkých zdravotných, bezpečnostných a protipožiarnych predpisov
  • vykonávanie činnosti v súlade s SQ dokumentami
  • plnenie operatívnych príkazov svojho nadriadeného

  • práca iba na 8 hodinovú dennú zmenu
  • poskytnuté ubytovanie pre kandidátov z okolia
  • práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami
  • jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii veľkých projektov v oblasti energetiky
  • možnosť osobného rastu - jazykové a odborné vzdelávanie.
  • zaujímavý sociálny program

Naším klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické

Odborné požiadavky a certifikáty:
  • SŠ/SOU technické
  • prax nie je nevyhnutná, je výhodou
  • vyhl. 508/2009 Z.z min. §21
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • zručnosť a telesná obratnosť, technické myslenie a priestorová predstavivosť, flexibilita, orientácia v normách a technickej dokumentácii, voľba postupu prác, potrebných nástrojov, pomôcok a náhradných dielov, ovládanie pracovných postupov
Vodičský preukaz:
• Sk. B, C - výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3331450   Dátum zverejnenia: 9.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   atraktívne finančné hodnotenie