Operátor výroby - bez nočných zmien - zabezpečená doprava zo smeru Michalovce

Mám záujem

Miesto práce

Košice

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

480,- Eur brutto+ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vyhotovovanie poťahov a čalúnení do automobilov z prírodných a umelých tkanín,
  • zošívanie, našívanie, všívanie a lemovanie dielov a komponentov z látky, kože, PVC

  • 2 zmenná prevádzka,
  • ŽIADNE nočné zmeny,
  • dostupná lokalita KOŠÍC
  • možnosť bezplatného ubytovania alebo zabezpečená doprava do Košíc zo smeru Trebišov, Michalovce
  • bonus za dochádzku, výkon, pozíciu a motivačný bonus

V prípade Vášho záujmu nám zašlite svoj životopis, alebo navštívte osobne pobočku McROY v Michalovciach, každú stredu a piatok doobeda.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Významný klient v oblasti výroby automobilových poťahov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • zručnosť
  • samostatnosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Námestie Slobody 7
071 01 Michalovce
ID: 3328635   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480,- Eur brutto+ďalšie bonusy