Výrobní pracovník - stravenky, osobní ohodnocení

Mám záujem

Miesto práce

Středočeský kraj, Mladá Boleslav

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká práce Vás čeká?
  • obsluha robotického zařízení
  • manipulace s komponenty
  • práce ve 3-směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
  • zajímavé mzdové ohodnocení + osobní ohodnocení
  • 80 Kč stravenky
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • 4 týdny placené dovolené
  • možnost přestupu do kmene
  • možnost práce přesčas
  • nástup možný IHNED

Informace o náboru

Jestli Vás tatonabídka zaujala, kontaktujte mě na telefonním čísle 733 166 609 nebo mi zašlete svůj životopis na helena.kupcova@wincottpeople.com
Každý uchazeč bude kontaktován

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o podnik, jenž je poskytovatelem služeb pro automobilový průmysl a působí na celém světě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
  • chuť a ochotu pracovat ve 3směnném provozu
  • zodpovědný přístup k práci, samostatnost, flexibilitu
  • fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav
  • zkušenost v automobilovém průmyslu výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People
Na Rovince 879
720 00 Ostrava
Česká republika
ID: 3309583   Dátum zverejnenia: 13.2.2018