Máte skúsenosti s prácou vodiča VZV? Zarábajte u nás 960 €.

Mám záujem

Voderady, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

960

Termín nástupu

Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si seriózne zamestnanie? Pridajte sa k našej spoločnosti, ktorá zamestnáva vyše 136 000 zamestnancov. Ponúkame vám pracovnú pozíciu operátora logistiky VZV v automobilovom priemysle u jedného z najväčších svetových dodávateľov sedacích a elektronických systémov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • preprava materiálu pomocou VZV aj ručne v sklade
  • práca v sklade, príprava materiálu, naskladňovanie a vyskladňovanie materiálov a konštrukcií na sedačky
  • naváženie a príprava materiálu pre výrobu podľa výrobného plánu
  • manuálne balenie sedačiek a príprava k nakladaniu
  • nakladanie hotových autosedačiek do kamiónov pre ďalšiu distribúciu

Pracuje sa na 3 zmeny /ranná, poobedná, nočná/.

  • ubytovanie zdarma
  • pravidelný príjem vyplácaný načas
  • zabezpečená doprava zdarma /na zmenu a zo zmeny/
  • príplatky za nadčasy, nočnú zmenu, prácu cez víkendy a sviatky
  • stravné lístky
  • bezplatné školenie
  • výkonnostný a dochádzkový bonus
  • práca v silnej spoločnosti

Ak vás ponuka zaujala, pošlite mi svoj životopis na [email protected] Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Ďakujem všetkým za spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, ktorá pôsobí v automobilovom priemysle ako dodávateľ komponentov najväčších svetových značiek automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Je potrebnám aspoň minimálna prax s prácou na VZV /.
Je potrebný platný preukaz VZV. /Ak nemáte preukaz platný viete si ho obnoviť iba za 15 eur v spoločnosti, pred nástupom/.

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Express People, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3307063   Dátum zverejnenia: 9.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   960