Náborár v personálnej agentúre

Mám záujem

Miesto práce

Lozorno, Malacky, okres Malacky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

530 - 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ponúkame prácu náborára/ naborárky v Malackách pre nábor pracovníkov, s možnosťou kariérneho rastu.
  • realizácia náboru zamestnancov na výrobné pozície
  • samostatné vyhľadávanie a výber zamestnancov
  • organizácia, realizácia a vyhodnocovanie pohovorov
  • aktívna komunikácia s kandidátmi

  • príjemné pracovné prostredie aj kolektív
  • zaškolenie na danú pozíciu
  • maximálna podpora zo strany vedenia spoločnosti
  • zmluva na dobu neurčitú
  • pracovná doba: pondelok - piatok
  • zaujímavý odmeňovací model s model s motivačným ohodnotením
  • príspevok na stravu formou stravných lístkov

V nasledujúcich dňoch budú prijaté životopisy starostlivo posúdené vzhľadom na požiadavky a nároky na pozíciu, o ktorú máte záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • výborné komunikačné schopnosti
  • flexibilita, zodpovednosť
  • skúsenosť s prácou s ľuďmi a sprostredkovaním práce výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3304641   Dátum zverejnenia: 7.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   530 - 900