Nemáš rád/a prácu v noci?Máme pre teba prácu na 2 zmeny.Operátor/ka vo výrobe na 2 zmeny! Ranné a poobedné. Manuvia Jobliner

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Budovateľská, Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,56 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž káblových zväzkov, konektorov do svetiel motorových áut
Jednoduchá nenáročná čistá práca, aj pre absolventov škôl
Spoločnosť pracuje na dvojzmennej aj trojzmennej prevádzke.

Ranná zmena od 6:00-14:00
Poobedná zmena od 14:00-22:00

základná mzda + nadštandardné príplatky + stravné lístky + Dochádzkový BONUS (na dennej a mesačnej báze) + výkonnostná odmena.
Vyplácanie dovolenkového bonusu v lete, Vianočného bonusu v zime
seriózna a dlhodobá práca na trvalý pracovný pomer (na pracovnú zmluvu)
príjemné pracovné prostredie
priamo v Prešove, v jeho širšom centre - dobrá dostupnosť spojov
príspevok na cestovné počas celého trvania pracovného pomeru
práca v čistom, nehlučnom a príjemnom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je veľmi významný výrobca v oblasti automobilovej výroby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať
Zodpovednosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3297016  Dátum zverejnenia: 26.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,56 EUR/hod.