Operátor strojů a zařízení - pro ženy, muže i páry -nástup ihned

Mám záujem

Miesto práce

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • manuální výroba kabelových svazků/kabelů podle šablony
  • obsluha automatického stroje na krácení kabelů
  • jednoduchá obsluha stroje
  • kontrola kvality hotového výrobku

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • možnost si přivydělat prostřednictvím přesčasů
  • dlouhodobá spolupráce
  • pěkné a čisté ubytování zajištěno v docházkové vzdálenosti ZDARMA!
  • možnost čerpat týdenní ZÁLOHY
  • VOLNÉ VÍKENDY!
  • jednoduchá práce
  • čisté a klidné pracovní prostředí
  • k dispozici i odpočinková místnost
  • odměny od mistra za dobře odvedenou práci

Informace o náboru

V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 739 368 402 nebo na emailovou adresu nikola.vranova@wincottpeople.com

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná a celosvětová firma se zabývá výrobou kabelů a kabelových svazků. Hledá schopné a pracovité lidi do svého týmu za perfektní platové ohodnocení.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • minimálně základní vzdělání
  • ochotu pracovat na 2-3 směnný provoz
  • ochotu pracovat na přesčasy
  • pracovitost
  • chuť učit se novým věcem
  • flexibilitu
  • zodpovědnost za svěřenou práci
  • absolvovat v rámci pohovoru jednoduchý test

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People
Na Rovince 879
720 00 Ostrava
Česká republika
ID: 3283790   Dátum zverejnenia: 21.5.2018