Senior Logistics Officer - práca v Lozorne pre Vás!

Mám záujem

Miesto práce

Lozorno, Bratislavský kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Atraktívne mzdové ohodnotenie

Termín nástupu

Ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec vykonáva v zmysle svojej pracovnej pozície činnosti:
  • podľa požiadaviek na expedíciu výrobných kapacít plánuje výrobu nádrží, náhradných a ďalších dielov prideleného produktu
  • Plánuje nákup materiálu a komponentov pre výrobu prideleného produktu
  • Zodpovedá za objednávanie komponentov a materiálu pre výrobu prideleného produktu
  • Organizuje proces dovozu komponentov a materiálu pre výrobu prideleného produktu
  • Organizuje expedíciu hotových nádrží, ďalších dielov prideleného produktu a požadovaných náhradných dielov zo závodu zákazníkovi
  • Realizuje plynulú komunikáciu so stanoveným zákazníckym centrom
  • Sleduje obeh dokladov, týkajúcich sa nákupu materiálov
  • Zabezpečuje vykonanie pravidelných inventúr skladových materiálov
  • Zabezpečuje externú prepravu a colné náležitosti prostredníctvom dodávateľských firiem
  • Sleduje a vyhodnocuje logistické náklady
  • Po porade s manažérom úseku spolupodieľa sa na vytváraní smerníc a pracovných inštrukcií týkajúcich sa logistiky
  • Spoluorganizuje výrobu nádrží pre externé testy a pred sériové fázy projektov
  • Sleduje vývoj právnych noriem v oblasti enviromentu relevantných pre logistiku a právnych noriem súvisiacich so vstupom SR do EU

Zamestnanec zodpovedá za:
  • Riadenie nákupu materiálu pre výrobu a expedíciu hotových výrobkov v rámci prideleného produktu
  • Kvalitu vykonávaných úloh v zhode s prijatými procedúrami podľa Príručky kvality
  • Dodržiavanie predpisov o požiarnej bezpečnosti a predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci na svojom pracovisku v súlade s požiadavkami na ochranu životného prostredia

Zamestnanec vykonáva kontrolnú činnosť:
  • Správnosť vedenia materiálovej evidencie v SAP e
  • Dodržiavanie a riadenie sekvenčných dodávok k zákazníkovi
  • Správnosť evidencie vyvážaných nádrží k zákazníkov

Misiou pracovného miesta je:
  • Starostlivosť o nastavenie a udržiavanie najvyšších štandardov v oblasti logistiky a riadenia dodávateľského reťazca v rámci Slovenskej republiky, ako aj zámoria, smerujúce k zaisteniu spokojnosti interných a externých zákazníkov prostredníctvom neustáleho zlepšovania logistických procesov.

  • Veľmi atraktívne finančné ohodnotenie
  • Relokačný mesačný bonus k výplate v prípade potreby ubytovania pre kandidáta zo vzdialenejšieho mesta
  • Práca v silnej automotive spoločnosti
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Firemné interné benefity

V prípade záujmu o túto pozíciu mi pošlite prosím životopis na [email protected], alebo mi zavolajte na 0918833156.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je popredný svetový dodávateľ plastových a kompozitných častí a modulov karosérie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, alebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

  • sú potrebné skúsenosti z oblasti logistiky, ideálne v automotive industry
  • je nutná znalosť angličtiny a aspoň miniatúrna znalosť nemčiny

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3282886   Dátum zverejnenia: 10.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Atraktívne mzdové ohodnotenie