CNC operátor

Mám záujem

Miesto práce

okres Žiar nad Hronom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

780

Termín nástupu

asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie obsluhy automatizovaného CNC pracoviska

  • výkonnostná odmena
  • dochádzková odmena každé štyri mesiace
  • 13. a 14. plat

Informácie o výberovom konaní

  • práca v 3 zmennej prevádzke (voľné víkendy a sviatky)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

výrobca komponentov pre automobilový priemysel, Al odliatkov technológiou vysokotlakového liatia hľadá na dlhodobú spoluprácu do svojho tímu vhodných kandidátov na pozície:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, hutníctvo

spoľahlivosť, vytrvalosť , zodpovedný prístup k práci, ochota a schopnosť učiť sa nové veci

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Cesta pri štadión 3
974 01 Banská Bystrica
ID: 3280852   Dátum zverejnenia: 8.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   780