Pomocný robotník Nemčice

Mám záujem

Miesto práce

Nemčice, okres Topolčany

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

na pohovore

Termín nástupu

podľa potreby klienta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pomocný robotník pri výrobe paliet
• Riadi sa pokynmi svojho nadriadeného
• Plní povinnosti definované zákonníkom práce (§ 81).
• Dodržiava zásady BOZP a PO, riadi sa internými predpismi a pokynmi.
• Pílenie a skracovanie reziva na požadované presné rozmery.
• Obsluhovanie zariadení na prípravu a výrobu paliet.
• Výroba a oprava paliet.
• Manipulácia s materiálom a výrobkami.
• Zodpovedá za kvalitu vykonanej práce.
• Povinný vykonávať pracovnú činnosť pri výrobe produktov v zmysle platných výrobných noriem, alebo podľa technickej dokumentácie.
• Zodpovedá za zverené hodnoty.
• Dodržiava kvantitatívne normy vo výrobe.
• Zásobuje výrobnú halu, označuje a pripravuje výrobky na export.
• Udržuje poriadok vo výrobných a skladových priestoroch.
• V prípade potreby plní aj ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

  • preplácané nadčasy, sviatky
  • gastro lístky
  • rizikový príplatok
  • Možnosť aj ubytovania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Klient vyrábajúci palety a obalové materiály

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

pracovitosť
zodpovednosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Farská 29
949 01 Nitra
ID: 3279232   Dátum zverejnenia: 15.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   na pohovore