Skladník - Nitra, Vráble

Mám záujem

Miesto práce

Vráble

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dohodou mzda +575+125motivačné odmeny+zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem, skladovanie a výdaj materiálov, rozpracovanej výroby, sledovanie skladového hospodárstva, riadenie VZV, motorových vozíkov vrátane nakladania a skladania výrobkov, materiálov, obalov, kontajnerov; ručná manipulácia s paletovými nízkozdvižnými vozíkmi; presun objemových predmetov; manipulácia s hotovými výrobkami v obaloch

motivačná odmena
možnosť ubytovania nad 50km

Informácie o výberovom konaní

platné papiere na vzv

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
schopnosť pracovať na smeny
flexibilita

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Farská 29
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Duchoňová
Tel.: +421911913800
E-mail: poslať životopis
ID: 3278298   Dátum zverejnenia: 12.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou mzda +575+125motivačné odmeny+zákonné príplatky