Výroba počítačov v Pardubiciach - operátor výroby

Mám záujem

Miesto práce

Pardubický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

až 95 Kč na hodinu + nástupný bonus 3000

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca pri výrobe počítačov!!!
  • práca na linke alebo v sklade
  • 8 - 12 hodinové zmeny
  • miesto výkonu práce: Pardubice - Česká republika

  • práca pre českého zamestnávateľa na českú pracovnú zmluvu
  • mzda od 80Kč +výrobný bonus 0-15Kč v čistom
  • bonus na september 3000Kč
  • ubytovanie , doprava z ubytovní zdarma
  • možnosť príspevku na bývanie
  • možnosť nadčasov
  • týždenné zálohy
  • doprava zo Slovenska zdarma

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu.
BLIŽŠIE INFORMÁCIE:
v pracovné dni od 8.00 do 16.00 h na telefónnom čísle 0911828203
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Celosvetovo uznávaná spoločnosť zaoberajúca sa produkciou spotrebnej elektroniky a elektronických súčiastok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota pracovať na zmeny
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • práca vhodná pre mužov aj ženy

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3265405   Dátum zverejnenia: 12.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   až 95 Kč na hodinu + nástupný bonus 3000