Obchodný manažér v oblasti dopravy a logistiky pre pobočku Senec, alebo Nitra alebo Žilina/Strečno/

Mám záujem

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, okres Senec

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Atraktívne finančné hodnotenie

Termín nástupu

Ihneď/Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce obchodného manažéra je nasledovná:
  • Vykonáva akvizičnú obchodnú činnosť v oblasti prepravy, s potenciálnymi zákazníkmi
v zverenom regióne
  • Zodpovedá za plnenie mesačných plánov zvereného regiónu
  • Zodpovedá za starostlivosť o zverených zákazníkov v danom regióne
  • Pripravuje cenové ponuky a dohaduje podmienky spolupráce s potenciálnymi a existujúcimi zákazníkmi
  • Vykonáva obchodnú činnosť v súlade s potrebami príslušnej prevádzky
  • Zabezpečuje a vykonáva administratívne úlohy súvisiace s výkonom práce

  • Zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej k lídrom na slovenskom trhu
  • Možnosť sebarealizácie zaujímavou a zodpovednou prácou,
  • Motivačné platové ohodnotenie
  • Vzdelávací firemný program
  • Služobné auto aj na súkromné použitie
  • Notebook s dátovým napojením, mobilný telefón

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, pošlite mi Váš životopis na emailovú adresu [email protected],. Vybraných uchádzačov budem kontaktovať. Ďakujem všetkým uchádzačom za záujem a spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient patrí medzi najväčšie logistické a prepravné spoločnosti na Slovensku aj v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, Logistika, Obchod

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Prax na pozícii obchodného zástupcu minimálne 2 roky
  • Výborné komunikačné schopnosti, obchodné a predajné zručnosti
  • Orientácia na výsledky a zákazníka
  • Odolnosť voči stresu
  • Flexibilita, samostatnosť a svedomitosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3258736   Dátum zverejnenia: 1.12.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Atraktívne finančné hodnotenie