Senzačná ponuka zvárača v Českej Lípe, nie je na čo čakať !

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Česká Lípa, Česko
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
220 Kč/hod.220Kč/ hod + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie oceľových konštrukcii pre koľajové vozidlá v meste Česká Lípa.
Práca podľa výkresovej dokumentácii.

Mzda 220KČ / hod.
Dlhodobé zamestnanie na hlavný pracovný pomer
Ponúkame na výber z 3 ubytovní a ubytovania je zdarma
Možnosť bývania aj sám za príplatok
2 x do roka preplácajú cestovné domov
Možnosť nadčasov
Možnosť stravovania v podniku
Výhodné bonusy

Ak vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0911 828 207 poprípade pošlite životopis na [email protected] alebo nás navštívte osobne na pobočke v Poprade, Drevárska 1 .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klien je svetová jednička vo viac ako 60 krajinách sveta, prináša inovatívne produkty a služby , ktoré nastavujú štandardy na poli udržateľnej mobility.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zvárač

Počet rokov praxe

3

Platný Cetrifikát EN 13
Platný základný kurz ZM1,
výhodou je znalosť výkresovej dokumentácie.
Zodpovedný prístup ku práci.
Ochota pracovať na zmeny.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3250409  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 220 Kč/hod.