Voľné miesto! Technik údržby (Broken Maintenance Technician) v úspešnej elektrotechnickej spoločnosti v Nitre

Mám záujem

Miesto práce

okres Nitra

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Atraktívne finančné hodnotenie

Termín nástupu

Ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za údržbu zariadení /ručné a automatické skrutkovače/ počas zmeny
  • eliminácia výskytu problémov
  • riešenie porúch a oprava zariadení
  • zaznamenávanie údajov o poruchách výrobných zariadení
  • dosahovanie požadovaných ukazovateľov kvality výroby
  • aktívna účasť na zefektívňovaní výrobných procesov

Pracuje sa na 12 hodinové smeny, t.j. 4 smenná prevádzka.

  • zmluva na dobu neurčitú
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • možnosť kariérneho rastu
  • firemné benefity
  • poskytovaný relokačný bonus
  • poskytovaný 13.plat
  • preplácanie nadčasov
  • mladý kolektív a priateľská atmosfére
  • zamestnanecké akcie

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, pošlite mi svoj životopis na katarina.handzakova@express-people.com. Budem kontaktovať vybraných uchádzačov. Ďakujem za spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je silná spoločnosť v oblasti elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

  • elektrotechnická spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Z.v, paragraf 21

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3236544   Dátum zverejnenia: 8.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Atraktívne finančné hodnotenie