Zarábaj ako operátor/ka výroby 900€, ubytovanie zadarmo

Mám záujem

Česko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mužov aj ženy na prácu operátora výroby do medzinárodnej spoločnosti Panasonic. Využite šancu a začnite pracovať ihneď aj bez predošlej praxe!

Ubytovanie a dopravu máte ZADARMO. Okrem toho ponúkame stabilný plat 900€, prácu v modernom a čistom prostredí, výkonnostné a dochádzkové bonusy.

Náplň práce:
  • výroba rádií, autorádií a elektrosúčiastok na výrobných linkách
  • obsluha strojov – balenie, váženie, kontrola a správne etiketovanie
  • pravidelná údržba strojov
  • kontrola kvality výrobkov
  • jednoduchá práca pre mužov aj ženy či páry

Ponúkame:
  • stabilný zárobok 900 €
  • výkonnostné a dochádzkové bonusy
  • ubytovanie a doprava ZADARMO
  • možnosť ubytovať aj páry
  • príspevok na stravu v závodnej jedálni
  • možnosť získavať skúsenosti aj bez predošlej praxe
  • čisté a klimatizované pracovné prostredie
  • pracovné pomôcky a oblečenie
  • možnosť využiť závodného lekára
  • zľavy na výrobky značky Panasonic
  • zvýhodnené vstupenky do Pardubického divadla

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť, ktorá patrí k lídrom v elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota pracovať 12-hodinové zmeny
  • základná znalosť anglického jazyka je výhodou, nie však podmienkou
  • prax nepotrebujete

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Express People, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice
ID: 3210157   Dátum zverejnenia: 5.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900