Pracuj pár kilometrov od Prahy v Brandýse nad Labem ako operátor SMT ( mzda od 1000€ btt+príplatky a náborový príspevok 400€! Neváhaj!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko
Termín nástupu
Dohodou
25 150 Kč/mesiac25150Kčbtt + 2500KČ btt príplatky + náborový príplatok 10000KČ po 6mesiacoch odpracovaných

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o výrobou autorádií, navigácii, palubových dosiek , klimatizačných panelov, čerpadiel?
Tieto pracovné pozície môžeš obsadiť práve ty:
Obsluha osadzovacích automatov
Zaistenie plynuleho chodu vyrobnej linky
Doplnovanie SMD materialu na výrobnej linke
Práca na najnovších SMT technologiach

Čakajú ťa tieto výhody a benefiy:
- dlhodobá práca na HPP na českú zmluvu pri Prahe
- motivačné finančné ohodnotenie
- doprava z/na SK zabezpečené zdarma
- výkonnostné prémie až do 2 500KČ btt ( 1000€ btt)
- stravenky v hodnote 150Kč
- možnosť nadčasových hodín
- po splnení nenáročných vstupných testov môžete naplno pracovať
- možnosť záloh už po prvom odpracovanom týždni
- ubytovanie zabezpečené mesačne iba 4200KČ
- Náborový príspevok po odpracovaní 6 mesiacov 10 000KČ (400€btt)

ak vás ponuka zaujala neváhajte nás konaktovať na te.čísle : 0911 828 207, alebo
poslať životopis na email: [email protected]
poprípade nás osobne navštívte na pobočke v Poprade, Drevárska 1(Tatra administratívne centrum)
Každému uchádzačovi sa ozveme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Popredný výrobca autorádií, klimatizácií, palubových dosiek a navigácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- zdravotná spôsobilosť
- práce vhodná pre mužov, ženy

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3205695  Dátum zverejnenia: 6.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 25 150 Kč/mesiac