Balenie televízorov v Trnave iba jednu smenu ! Doprava a ubytovanie zdarma!

Mám záujem

Trnava, Trnavský kraj, okres Trnava, okres Liptovský Mikuláš, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

bližšie info pri osobnom pohovore

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď nám pomôcť baliť televízory. Ak ťa ponuka zaujala tak čítaj ďalej a dozvieš sa aké pracovné pozície môžeš robiť:
  • vizuálna kontrola
  • natiahnutie fólii
  • balenie do polystyrénu
  • oštítkovanie
  • zloženie na paletu

Poskytujeme tieto výhody a benefity:
  • práca na jednu zmenu od 6:00 do 15:00
  • ale každý utorok a štvrtok sa pracuje dlhšie do 17:00
  • stravný lístok za každú zmenu 3,38€
  • príplatok za nadčas zo zákona
  • výplaty v pravidelnom termíne
  • možnosť záloh
  • dopravu a ubytovanie zdarma

Ak vás naša ponuka zaujala neváhajte a pošlite životopis na email : [email protected] alebo zavolajte : 0911828207 alebo nás navštívte na pobočke v Poprade, Drevárska 1, pri autobusovej stanici.
Každého uchádzača budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa logistikou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANUVIA, a.s.
Vysoká nad Kysucou 228
023 55 Vysoká nad Kysucou
ID: 3198140   Dátum zverejnenia: 27.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   bližšie info pri osobnom pohovore