Práca pre každého (Operátor výroby)

Manuvia, a. s.

Česká republika, Slovenská Republika, Prešovský kraj, Česko, okres Liptovský Mikuláš, okres Trnava, okres Nitra, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
mzdové podmienky pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre každého uchádzača, ktorý má záujem pracovať ako operátor výroby buď na Slovensku alebo aj v Českej republike. Výber je už len na vás :) Jediná podmienka je prejsť nenáročným vstupným testom na našej pobočke.

Tak šup šup sem a môžeš ísť pracovať.

Tieto výhody a benefity môžu byť práve tvoje:
- zaujímavé mzdové ohodnotenie
- bonusový systém
- kariérny rast
- pravidelné zálohy
- doprava - zadarmo
- ubytovanie - zadarmo

Ak máte záujem pracovať v Českej republike alebo na Slovensku a chcete dopravu a ubytovanie zdarma stačí poslať životopis na tento email: [email protected]
poprípade zavolať na toto tel.číslo : 0911 828 207
alebo príďte osobne na pobočku do Popradu
Wincott People,
Drevárska 1,
058 01 Poprad.
Tešíme sa na vás :)
Každého uchádzača budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Celosvetovo uznávaná spoločnosť zaoberajúca sa produkciou spotrebnej elektroniky a elektronických súčiastok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3194272  Dátum zverejnenia: 17.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzdové podmienky pri pohovore