Šitie autopoťahov v Košiciach - pohovor 18.10.2018 vo Vranove na pobočke Manuvia na autobus. stanici (9:00-12:00)-do práce vás budeme z Vranova voziť!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Vranov nad Topľou
Termín nástupu
ihneď
480 € + bonusy 70 € za dochádzku (bez PN, absencií) + príplatok za zručnosť, výkon ( do 100 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť pracovať? Neváhaj!

Zober životopis a príď na pohovor 18.10.2018 do Vranova na našu pobočku Manuvia na autobusovej stanici - 1. poschodie v čase od 9:00 -12:00

Ponúkame pozíciu operátor šitia v Košiciach so zvozom z Vranova na každú zmenu!!!

Nie je dôvod na obavy - ZAŠKOLÍME VÁS!!!!

Čo práca zahŕňa?
- vyhotovenie poťahov a čalúnení do automobilov z prírodných a umelých tkanív
- zošívanie, našívanie, všívanie i lemovanie dielov a komponentovz látky, kože a PVC
- nenáročná práca v stoji, zaučíme Vás

DOPRAVA DO/Z PRÁCE ZDARMA z Vranova nad Topľou

- PRÁCA NA DVE ZMENY (bez nočných zmien)
- čisté prostredie
- BONUSY za dochádzku
- motivačné BONUSY (výkon, zručnosť...)

Nie je na čo čakať, nástup je možný ihneď po úspešnom absolvovaní pohovoru.

Ak Vás ponuka zaujala, príďte na pohovor alebo pošlite svoj životopis, budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Popredný výrobca autopoťahov do automobilov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- prax výhodou
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- ochota pracovať na zmeny
- dobrý zdravotný stav - práca v stoji

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3103671  Dátum zverejnenia: 17.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480 € + bonusy 70 € za dochádzku (bez PN, absencií) + príplatok za zručnosť, výkon ( do 100 €)