Account Executive

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytuje poradenskú a konzultačnú činnosť v oblasti životného a neživotného poistenia
- spravuje zverené portfólio klientov
- organizuje a realizuje dopytové a ponukové konanie
- optimalizuje riešenie požiadaviek klienta
- komunikuje v rámci medzinárodných štruktúr firmy
- zabezpečuje pravidelnú obnovu poistných zmlúv
- koordinuje prípravy poistných zmlúv v spolupráci s poisťovňami
- spolupracuje s jednotlivými členmi pracovných tímov

- adekvátne finančné ohodnotenie s možnosťou ročných bonusov a ďalších benefitov
- multisport kartička
- flexibilný pracovný čas
- home office v prípade potreby
- pracovný mobil iPhone6 aj na vlastné účely
- cestovné poistenie aj na súkromné účely
- stravné lístky plne preplácané zamestnávateľom
- teambuildingy a eventy každý kvartál
- školenia a jazykové kurzy
- casual fridays

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hľadáme nového člena tímu nášho dlhodobého klienta. Jedná sa o medzinárodnú spoločnostť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti poisťovníctva a risk managementu. Ponúkame ti prácu v perfektnom mladom kolektíve a zároveň šancu starať sa o overené portfólio klientov. Ak máte skúsenosti v oblasti poisťovníctva a chcete stabilnú prácu naša ponuka je možno práve pre Vás.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- prax v oblasti poisťovníctva je nutnosťou
- znalosť produktov neživotného poistenia
- Anglický jazyk – B2 - aktívny
- užívateľská znalosť práce na PC (MS office)

Osobnostné prepoklady

- orientácia na klienta
- organizačné, komunikačné, prezentačné a analytické schopnosti
- profesionálne vystupovanie
- samostatnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3622648  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mes