Manažér oddelenia nákupu (Ref. č.: A2054)

Manuvia Expert Recruitment

Miesto práce
Dunajská Streda
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hovoríte maďarsky a ovládate k tomu plynule anglický alebo nemecký jazyk? Poznáte procesy nákupu a viete priniesť nové návrhy? Hľadáme vedúceho nákupu, ktorý bude:

- Plánovať, optimalizovať a realizovať procesy nákupu
- Viesť tím nákupcov
- Starať sa o súčasných dodávateľov a vyhľadávať nových
- Optimalizovať evidenciu skladových zásob

- Práca v stabilnej spoločnosti s rodinnou atmosférou
- Mzda od 2 000 EUR, pričom konečná suma závisí od skúseností
- 13. plat
- Zabezpečená doprava
- Zabezpečená strava na pracovisku
- Poskytnutie ďalšieho vzdelania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby.

Požiadavky na zamestnanca

- Maďarčina v kombinácií s angličtinou alebo nemčinou podmienka
- Skúsenosti s vedením nákupu podmienka
- Znalosť materiálov
- Ovládanie SAP výhodou

Spoločnosť Manuvia Expert Recruitment je súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny Manuvia.
Manuvia vznikla v roku 2018 spojením činnosti štyroch významných personálnych agentúr: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. Skupina má za sebou 20 rokov skúseností v oblastí recruitmentu a využíva sieť 30 pobočiek v 7 krajinách (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Srbsko a Ukrajina).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Horečná
E-mail: poslať životopis
ID: 3620788   Dátum zverejnenia: 14.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2 000 EUR/mes