COOL Sales Manager

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou tvorby obsahov kanálov so státisícmi fanúšikov? Si kreatívny, máš zmysel pre humor a tvorbu obsahov, ktoré ľudí zaujmú? Digitál, marketing, PR a reklama sú tvoje hobby? Ak k tomuto celému máš komunikačné a prezentačné skills a nebojíš sa s nimi obchodovať tak si čakal na tento moment. Táto práca je tvoj dream job!

* variabilná zložka mzdy s ktorou je odhadovaný plat 3000€ mesačne*
*2 krát do týždňa čerstvé ovocie a zelenina*
*2 krát do mesiaca homeoffice*
*chill room a PlayStation room*
*Sharovanie vlastných bicyklov*
*účasť na rôznych konferenciách (biznis, marketing a pod.)*
*nahrávacie štúdio*

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre klienta, ktorý je popredným digitálnym prevádzkovateľom na Slovensku obsadzujeme pozíciu Sales Manager. Ak máš skúsenosti v mediálnej alebo reklamnej agentúre na pozícií obchodného zástupcu, alebo obchodného managera neváhaj a kontaktuj nás. Máme tu pre teba niečo ;)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie*
*Skúsenosti z oblasti marketingu, digitálu, reklamnej agentúry a pod. sú NUTNOSŤOU*
*Prax na podobnej pozícií*
*Hľadáme dynamického človeka, ktorý má vibe a charizmu, je samostatný a spoľahlivý*
*Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni*

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3607686  Dátum zverejnenia: 25.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mes