Samostatný projektant elektro (Ref. č.: A2023)

Manuvia Expert Recruitment

Miesto práce
Šaľa
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 100 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh koncepcií a samostatná tvorba projektovej dokumentácie elektro NN v oblasti automatizácie technologických procesov vo viacerých odvetviach priemyslu
- Autorský dozor pri realizácii projektov
- Spolupráca pri vypracovávaní cenových ponúk

- Mzda od 1 100 EUR (výška závisí od skúseností uchádzača)
-Ročná odmena v prípade splnenia plánovaných výsledkov spoločnosti
- Pružný pracovný čas
- Notebook
- Vzdelávanie
- Príspevok do DDS

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby komponentov pre elektroinštalácie."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Odborná spôsobilosť § 22
- Znalosť AutoCAD na pokročilej úrovni
- Znalosť MS Office na pokročilej úrovni
- Vodičský preukaz sk. B
- Dobrý prehľad v technických normách
- Znalosť CAE systému výhodou
- Osvedčenie SKSI výhodou

Spoločnosť Manuvia Expert Recruitment je súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny Manuvia.
Manuvia vznikla v roku 2018 spojením činnosti štyroch významných personálnych agentúr: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. Skupina má za sebou 20 rokov skúseností v oblastí recruitmentu a využíva sieť 30 pobočiek v 7 krajinách (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Srbsko a Ukrajina).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Horečná
E-mail: poslať životopis
ID: 3596666   Dátum zverejnenia: 8.2.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 100 EUR/mes