Reklamačný technik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mes + variabilná zložka mzdy (rôzne prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš ukončené stavebné vzdelanie a oblasť stavebníctva ti nie je cudzia?

Si komunikatívna/y a rád/a prichádzaš do kontaktu s ľuďmi?

Máme pre teba pracovnú príležitosť!

Tvojou úlohou bude:
- riešenie úloh a riadenie reklamačného procesu pri
výstavbe novopostavených bytov
- riešenie procesu reklamačných vád, problémov a následné navrhovanie riešení
- vedenie evidencie dokladov a reklamačných protokolov
- komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi, klientmi
a budúcimi vlastníkmi nehnuteľností

- fixný plat + prémie (mesačné, ročné)
- príspevok do 3.piliera
- firemné kultúrno-spoločenské akcie
- 13. plat pri splnení ročných plánov...a mnoho ďalších
- ak nie si priamo z Bratislavy, je možné zabezpečiť ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pre nášho klienta - stavebnú spoločnosť hľadáme šikovného komunikatívneho reklamačného pracovníka, ktorý má prehľad v oblasti stavebníctva a vie riešiť problémové situácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou je ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti stavebníctva
- základná znalosť čítania technickej dokumentácie
- výhodou je ak ovládaš stavebné postupy a technológie, orientuješ sa v oblasti stavebníctva
- hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý rád pracuje s ľuďmi a dokáže riešiť problémové situácie
- takisto by si mal/mala byť samostatný/á, zodpovedný/á a flexibilný/á

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3595422  Dátum zverejnenia: 7.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mes + variabilná zložka mzdy (rôzne prémie)