Zákaznícka podpora s anglickým a maďarským jazykom! (Ref. č.: A1915)

Manuvia Expert Recruitment

Miesto práce
Rača
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800-1 100 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jednanie a komunikácia so zákazníkmi buď telefonicky alebo mailovo
- Promptné reagovanie na požiadavky a potreby zo strany zákazníkov
- Získavanie a vyhodnocovanie informácií, ktoré slúžia na ďalšie spracovanie ohľadom produktov a služieb
- Nastavenie a spravovanie zákazníckych účtov
- Poskytovanie informácií o cenách a dodaniach tovaru
- Spracovanie objednávok a formulárov
- Komunikácia a koordinácia s ostatnými oddeleniami

- Práca v stabilnej spoločnosti s niekoľkoročným pôsobením na trhu
- Komplexné zaučenie do problematiky
- Občerstvenie na pracovisku
- Stravné lístky
- 13.-ty plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chcel by si byť v kontakte so zákazníkmi? Si pro-klientsky orientovaný a ochotný riešiť požiadavky zákazníkov? Rád by si pri práci využíval maďarský a anglický jazyk? Tak neváhaj a reaguj na našu ponuku!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou (výhodou je dopravná škola, resp. obdobné zameranie)
- Pracovné skúsenosti na danej pozícii sú výhodou
- Veľmi dobré komunikačné zručnosti (či už v písomnej alebo osobnej komunikácii)
- Schopnosť počúvať zákazníka a mať proklientsky prístup
- Analytické myslenie a schopnosť nachádzať nové riešenia
- Presnosť a precíznosť
- Zákaznícky servis a orientácia na záákazníka
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (písomne aj verbálne)
- Znalosť maďarského jazyka je podmienkou
- Znalosť poľského alaebo českého jazyka je výhodou

Spoločnosť Manuvia Expert Recruitment je súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny Manuvia.
Manuvia vznikla v roku 2018 spojením činnosti štyroch významných personálnych agentúr: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. Skupina má za sebou 20 rokov skúseností v oblastí recruitmentu a využíva sieť 30 pobočiek v 7 krajinách (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Srbsko a Ukrajina).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ID: 3578831   Dátum zverejnenia: 15.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800-1 100 EUR/mes