Prevádzkovateľ čerpacej stanice BENZINA

Manuvia Expert Recruitment

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.4.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
0 - 4000€ - prevádzkovateľ dostáva share z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- využívanie danej prevádzky čerpacej stanice na predaj vlastného tovaru
- predaj pohonných látok v mene spoločnosti BENZINA
- prijímanie a starostlivosť o zamestnanvcov
- starostlivosť o pridelený majetok

- samostatné podnikanie s podporou silného partnera
- zaujímavé obchodné príležitosti v medzinárodnej skupine
- možnosť sebarealizácie
- príležitosť zúčastniť sa spoločných projektov

Silná nadnárodná spoločnosť UNIPETROL RPA, s.r.o. prevádzkujúci najväčšiu sieť čerpacích staníc v Českej republike, vstupujúca na Slovenský trh so svojou značkou BENZINA, hľadá partnerov pre svoje čerpacie stanice v regióne Malacky, Bratislava a okolie. Využite jedinečnú príležitosť stať sa jedným z prvých partnerov novo vznikajúcej siete na Slovenskom trhu.
Čerpacie stanice BENZINA sú jednotlivo prenajímané prevádzkovateľmi čerpacích staníc, ktorí sa starajú o zverený majetok a využívajú prevádzkareň na predaj vlastného "suchého tovaru", z ktorého obratu sa vypočítava franchisingový poplatok.
Ďalej v mene BENZINY predávajú pohonné hmoty, za ktorých predaj je vyplácaná provízia.
Prevádzkovatelia sa tiež finančne podieľajú na údržbe čerpacích staníc (častí, ktoré nie sú späté s technológiou výdaja pohonných hmôt).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

- schopnosť riadiť čerpaciu stanicu a viesť zamestnancov
- schopnosť aktívne viesť predaj tovaru
- zameranie na zákazníka
- rozhodnosť, dôslednosť, samostatnosť
- predpoklady na výkon obchodnej činnosti
- finančné zabezpečenie pre zloženie finančnej istiny podľa zmluvy o prevádzkovaní čerpacej stanice, dostatok financií pre prevádzkovanie čerpacej stanice
-bezúhonnosť (v zmysle ustanovenia § 6 zák. č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní, v aktuálnom znení)

Spoločnosť Manuvia Expert Recruitment je súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny Manuvia.
Manuvia vznikla v roku 2018 spojením činnosti štyroch významných personálnych agentúr: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. Skupina má za sebou 20 rokov skúseností v oblastí recruitmentu a využíva sieť 30 pobočiek v 7 krajinách (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Srbsko a Ukrajina).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Expert Recruitment SK, s.r.o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Eliška Gremenová
Tel.: +421901742014
E-mail: poslať životopis
ID: 3575917  Dátum zverejnenia: 15.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 0 - 3000€ - prevádzkovateľ dostáva share z predaja