Konštruktér /Projektant - elektro (Ref. č.: A1950)

Manuvia Expert Recruitment

Miesto práce
Zvolen
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850-950 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- navrhovanie elektrickej výzbroje železničných koľajových vozidiel, lokomotív, motorových jednotiek
- vyhotovovanie úplnej výrobnej elektro dokumentácie
- konštrukčný dozor navrhnutých riešení pri realizácii vo výrobe

Pracuje sa iba na jednu a iba dennú smenu. A to 7,5 hodinovú.

Vám ponúkame:
- pracuje sa iba na jednu a to dennú smenu
- 7,5 hod. pracovný čas/37,5 hod. pracovný týždeň
- benefity sociálneho program podľa kolektívnej zmluvy
- týždeň dovolenky naviac, nad rámec Zákonníka práce
- odborný rast a vzdelávanie
- ubytovanie zdarma ak je kandidát vzdialený viac ako 60 km od miesta práce, resp. príspevok na ubytovanie vo výške 100 €
- dochádzkový bonus
- príspevok na dovolenku
- stravovanie v priestoroch zamestnávateľa
- príspevok na doplnkové dôchodkové
- platená nadčasová práca
- príplatky nad rámec Zákonníka práce

Ďakujem Vám za zaslanie Vašich životopisov. Budem kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Všetkým ďakujem za spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je významnou dielňou na opravy lokomotív v strednej Európe. Spoločnosť opravuje železničné koľajové vozidlá, vykonáva revízie, servis a údržbu železničných koľajových vozidiel, ako aj ich prestavby a modernizácie, výrobu a opravy podvozkov, opravy rôznych typov spaľovacích motorov, brdzdových komponentov, dvojkolesí ako aj kompletnej elektroinštalácie."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Od Vás potrebujeme:
- základnú prax v oblasti návrhu a projektovania elektrických zariadení
- znalosti z oblasti technologických procesov a
strojárskych technológií
- schopnosť pracovať v tíme
- samostatnosť, flexibilita a zodpovedný prístup k plneniu úloh a cieľov
- znalosť PC Schematic
- pokročilý AutoCAD

Spoločnosť Manuvia Expert Recruitment je súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny Manuvia.
Manuvia vznikla v roku 2018 spojením činnosti štyroch významných personálnych agentúr: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. Skupina má za sebou 20 rokov skúseností v oblastí recruitmentu a využíva sieť 30 pobočiek v 7 krajinách (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Srbsko a Ukrajina).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY, s.r.o.
Priemyselná 1/A
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Handžáková
Tel.: +421918833156
E-mail: poslať životopis
ID: 3571873   Dátum zverejnenia: 7.1.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850-950 EUR/mes