PHP Web Developer

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 400 EUR/mes (finálna mzda v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objektové programovanie webových stránok a aplikácií, preferovaná technológia PHP s možnosťou rozšírenia o Python a Node.js
- práca s novými webovými technológiami, možnosť pracovať na projektoch kde sa používajú najnovšie verzie AngularJS a React

výnimočné projekty, ktoré používajú tisícky ľudí na svete,
 príjemné a neformálne pracovné prostredie,
 motivácia odmeňovania projektu,
 schopnosť špecializovať sa iba na vybrané časti webovej technológie,
 vzdelávanie prostredníctvom školení a workshopov,
 systematická práca z hľadiska jasne definovaných úloh,
 využívanie agilného vývoja,
 spolupráca s inými ľuďmi, ktorí majú rovnaké hodnoty,
 otvorená a priama komunikácia,
 vlastný výber hardvéru pre prácu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

 spoločnosť poskytujúca webové riešenia,
 20 rokov tradície,
 práca s najnovšími technológiami,
 projekty súvisiace s programovaním webových stránok a aplikácií, e-commerce riešení, e-shopy ...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce skúsenosti s programovaním webových stránok (schopnosť preukázať svoje vlastné projekty výhodou),
- predchádzajúce skúsenosti s určitým rámcom a systémom Open Source,
- PHP - pokročilé,
- XHTML - pokročilé,
- CSS - pokročilé,
- MySQL - pokročilé,

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3571459  Dátum zverejnenia: 8.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 400 EUR/mes (finálna mzda v závislosti od skúseností)