Pracovník tvárniacich strojov - Ohýbačka trubiek a guľatiny

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Mzdové podmienky (brutto)
4,47 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si manuálne zručný a chceš sa podieľať na výrobnom procese medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?

Náplň práce:
- Obsluhovanie tvárniacich strojov - Ohýbačka trubiek a guľatiny
- Nastavovanie strojov a zariadení
- Kontrola vyrobených dielov a ich dokumentovanie

- Hodinová mzda od 4,47 EUR + 20% mesačná prémia + 0,40 EUR/ hod dochádzkový bonus + 0,60 EUR/ hod príplatok za sťažený výkon práce + 0,10 EUR/ hod príplatok za poobednú zmenu
- Odmeny pri jubileách
- Peňažné príspevky
- Rôzne aktivity a udalosti
- Vzdelávanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby."

Požiadavky na zamestnanca

- SŠ vzdelanie strojárskeho zamerania
- Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- Ochota pracovať na dve zmeny
- Samostatnosť a manuálna zručnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3564737  Dátum zverejnenia: 21.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,47 EUR/hod