Projektový inžinier (Ref. č.: A1970)

Manuvia Expert Recruitment

Miesto práce
Trnava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 600 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebojíte sa náročných technických úloh a výziev? Ste schopný čítať z výkresovej dokumentácie a viesť niekoľko projektov naraz?
Hľadáme skúseného kandidáta v oblasti projektového riadenia.

Pracovná náplň:
- Definovať potreby zákazníka, zabezpečiť projektovú dokumentáciu
- Riadiť a zodpovedať za realizáciu projektov
- Dohliadať na montáž zariadení, koordinovať pracovníkov
- Spolupráca s obchodnými zástupcami, komunikácia s oddelením logistiky

- Uvedená mzda je minimálna, závisí od skúseností
- Ročný bonus podľa výsledkov
- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Služobné auto

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá vyrába a dodáva technické plyny."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- VŠ vzdelanie technického zamerania
- Znalosť AutoCAD
- Ochota cestovať
- AJ na komunikatívnej úrovni podmienkou
- Analytické myslenie, organizačné schopnosti, schopnosť pracovať pod tlakom

Spoločnosť Manuvia Expert Recruitment je súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny Manuvia.
Manuvia vznikla v roku 2018 spojením činnosti štyroch významných personálnych agentúr: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. Skupina má za sebou 20 rokov skúseností v oblastí recruitmentu a využíva sieť 30 pobočiek v 7 krajinách (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Srbsko a Ukrajina).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Expert Recruitment SK, s.r.o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava
ID: 3560399   Dátum zverejnenia: 13.12.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 600 EUR/mes