Backend Developer /Java, Spring/

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
od 1 800 EUR/mes (finálna mzda dohodou na základe skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce:
- implementácia funkcionality alebo celých modulov aplikácií podľa popisov a zadaní
- dokumentácia vytváraného programového kódu a dodržiavanie interných pokynov, pravidiel a metodík
- vytváranie prehľadného programového kódu podľa špecifikácie
- konzultácia postupov, zmien s architektom alebo projektovým manažérom
- účasť na stretnutí projektového tímu a reportovanie stavu riešenia úloh
- príprava odhadov prácnosti implementácie riešenia
- overovanie výstupného kódu na konzistentnosť a prítomnosť chýb (Unit tests)
- príprava programových patchov pre odstránenie chýb v programovom kóde
- optimalizácia programového kódu (aby jeho vykonávanie nadmerne nezaťažovalo systémové zdroje)

Ponúkame:
- finálna mzda v závislosti od skúseností kandidáta
- stabilná spoločnosť
- vyše 10 rokov na trhu
- práca na zaujímavých projektoch v oblasti zdravotníctva, poisťovníctva
- flexibilný pracovný čas, home office po dohode
- možnosť kariérneho rastu
- 13. a 14. plat a celý rad ďalšich finančných a nefinančných benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom SW a riešení pre sektor súkromného zdravotníctva."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Od Vás požadujeme:
- min.3 roky praktických skúseností na podobnej pozícii
- skúsenosti s Java, Spring boot
- tímový hráč
- analytické myslenie
- proaktívny prístup riešenia problémov
- samostatnosť a chuť rozvíjať sa

Výhodou sú skúsenosti:
- Maven, Nexus, Sonar
- Microservices
- PostgreSql
- Docker
- Junit
- OIDC, OAuth2

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3553091  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 800 EUR/mes (finálna mzda dohodou na základe skúseností)