Reagujte bez životopisu

Strojník, vodič

MANUSTAV s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 2 200 EUR/mesiacNadčasy a praca cez vikend su za priplatok a po vzajomnej dohode.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia výkopových prác traktorbágrom JCB 3CX.

Výplata načas, seriózny prístup, občasné prémie podľa možností :-)

Zaoberáme sa realizáciou drobných a stredných stavieb so všetkým čo k tomu patrí (zemné práce, betonáž, murovanie, debnenie, armovanie ...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

1

prax na traktor bagry nutná.

Sme modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá je schopná ponúknuť realizácie stavieb akéhokoľvek druhu určených na bývanie. Skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, modernou a kvalitnou technikou a technológiou vieme vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám každého zákazníka. Hlavným cieľom celého tímu pracovníkov našej firmy je maximálna spokojnosť klienta.
ID: 3781269  Dátum zverejnenia: 3.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac