Administratívna pracovníčka

MANUFACTURING + MOUNTING, s.r.o.

Miesto práce
Hronská Breznica
Termín nástupu
ihneď
1 150 - 1 300 EUR/mesiacMzda bude bližšie upresnená na pracovnom pohovore, podľa odbornosti a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce (vedenie agendy, evidencia dokumentov)
- vystavovanie objednávok, vybavovanie poštovej agendy
- objednávanie leteniek, hotelov, prepravy
- príprava podkladov na montáž pre zamestnancov
- nákup kancelárskych a hygienických potrieb

- výhodné platové podmienky
- práca v dynamickom kolektíve

V príprade záujmu prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom a nemeckom jazyku spolu s fotografiou na e-mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika (strojárske/technické vzdelanie výhodou)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita
- prax výhodou
- výhodou je znalosť skladového hospodárstva
- podmienka je ovládať základy nemeckého jazyka

MANUFACTURING+MOUNTIG, s. r. o. je dcérska firma talianskej spoločnosti Lorenz Pan AG, ktorá vznikla v roku 1982 v talianskom meste Bozen. Zaoberá sa výrobou strojov a zariadení pre automatizáciu. Vo svete je známa svojimi paletizačnými linkami a systémom dopravníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Froľová
Tel.: +421455243811
E-mail: poslať životopis
ID: 4759854  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac