Skladník

MANUFACTURING + MOUNTING, s.r.o.

Miesto práce
Hronská Breznica
Termín nástupu
ihneď
1 150 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda bude upresnená na pracovnom pohovore, podľa skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj materiálu na sklad, ich kvantitatívne prevzatie
- prevzatie materiálu na sklad, identifikácia výrobkov, uskladnenie
- vedenie skladovej evidencie
- realizácia priebežnej inventúry skladových zásob
- identifikácia výrobkov predpísanými štítkami

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- Vianočné darčeky a príspevky

Informácie o výberovom konaní

Práca v čistom pracovnom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,technické,strojárske,stavebné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať. Mať technické myslenie a zodpovednosť.

MANUFACTURING+MOUNTIG, s. r. o. je dcérska firma talianskej spoločnosti Lorenz Pan AG, ktorá vznikla v roku 1982 v talianskom meste Bozen. Zaoberá sa výrobou strojov a zariadení pre automatizáciu. Vo svete je známa svojimi paletizačnými linkami a systémom dopravníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4756676  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac